Web Tasarım

Neden Web Sitesi ?

Web sitesi, dünyaya açılan pencereniz, internetteki yüzünüz demektir. İçeriği her ne olursa olsun, iyi bir web sitesinin ziyaretçi potansiyeli dünya genelidir. İyi proğramlanmış bir web sitesi, düşük maliyetle iş gücüne ihtiyaç duymaksızın 7/24 çalışır, ziyaretçilerinizi ve potansiyel müşterilerinizi karşılayarak, firmanız veya markanız hakkında bilgi verir, ürün ve hizmetlerinizi tanıtır.

İletişimin, bilgiye ulaşmanın en önemlisi ticaretin yeni bir boyut kazanmış olduğu günümüzde, ulaşılabilir ve bulunabilir olmak için bir web sitesi sahibi olmak çok önemlidir.
Web sitesi ürün veya hizmetlerinizi internette sunmanın en prestijli ve etkili yoludur. Web sitesi, internetteki rekabet zincirine dahil olmanın ve bu zincirdeki varlığı devam ettirebilmenin olmazsa olmazıdır

Site sahibinin hayal gücü, buna ek olarak yazılımcının yetenekleri ile birleştiğinde, bir web sitesinin metinsel içerik sunma haricinde, çok geniş yelpazede işlevselliği olabilmektedir.

Web Site Tasarım


Web tasarım sürecinde, görsel tema seçimi, sayfa yapısının oluşturulması, içeriklerin derlenmesi ve vurgulanması, görsellerin titizlikle seçilmesi gibi bir çok noktada titiz bir çalışma gerekmektedir.
Her noktada iyi bir web sitesi ortaya çıkarmak, tecrübe ve uzmanlığa dayalı dikkatli ve ince bir işçilik ister. Sonuç almak, devamlılığını sağlamak adına işi uzmanına bırakmanız önemli bir husustur.

Müşteri gereksinimlerini çok iyi analiz ederek, hem müşteri hemde müşterilerimizin hedeflediği kitlenin beklentilerini karşılayacak ve azami verimliliği sağlayacak en ideal web sitesini sunmayı hedefliyoruz.
Yılların birikimi ve tecrübesi ile günümüz teknolojik yenilikleri de takip ederek ve uyarak, son teknoloji profesyonel web siteleri tasarlıyoruz. Üzerimizdeki sorumluluğum her daim farkında olarak, çalışmalarımızı müşteri memnuniyetine dönüştürüyoruz.

Firmalar ve kurumlar için kurumsal web site ihtiyaçlarınız, kişisel özel işlevlere sahip, özel web sitesi ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

TASARIM

Ürün veya hizmetlerinizi en iyi şekilde tanıtabileceğiniz, estetik görünüme sahip web sitelerinizi, talepleriniz doğrultusunda profesyonel ve son teknolojilere uygun olarak tasarlıyoruz.

İÇERİK

Web sitesi tasarımı ve teslimatından sonraki süreçte, içerik derleme ve güncelleme ihtiyaçlarınızda, içeriklerin tasarım estetiğine uygun olarak yerleştirilmesinde sürekli destek sağlıyoruz.

KURULUM

Web sitesi yayına hazır duruma geldiğinde, ihtiyaca uygun barındırma (hosting) üzerinden kurulumu sağlanmakta, gerekli tüm ayarlamaları tamamlandıktan sonra aktif hale getirilip teslimatı sağlanmaktadır.

MOBİL UYUMLU

Web sitesi görsel arayüzü, tablet, telefon gibi mobil cihazlarda rahat görüntülenmesi için 100% mobil uyumlu olarak hazırlanmaktadır.

SEO UYUMLU

Arama motorlarının sitenizi tanıması ve rakiplerinizden üst sıralarda çıkması, iyi bir seo yapısı ve çalışmasına bağlıdır.

YÖNETİM

İçeriklerin ve özel ayarlamaların anlık olarak güncellenebildiği içerik yönetim paneli müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır.

Ücretsiz Danışmanlık Hizmetimizden Yararlanın.

Bize iletişim bilgilerimizden ulaşarak sorularınıza daha net cevaplar bulabilirsiniz.