Portal Yazılımları

Portal Yazılımı Nedir ?

Portal Yazılımları

Portal Yazılımları

İnternet kullanıcıları, oluşturdukları sanal profiller üzerinden birbirleriyle etkileşime geçerek bir takım etkinlikler ve eylemlerde bulunabilirler. Bunun en bilindik örneği sosyal medya siteleridir. Bunlara ilave olarak, istihdam siteleri, ihale siteleri, ilan siteleri, anket siteleri gibi sitelerde örnek verilebilir.

           Portal siteleri senaryosu gereği özel işlevlerle donatılır ve amaca uygun olarak proğramlanır.
Olası ihtiyaçlar önceden hesaba katılarak, yazılımsal bir algoritma ile dinamik olarak tasarlanır. Güvenlik açıkları, kullanıcı kaynaklı hatalar gibi olası olumsuz durumlara karşı kısıtlamalar ve kontroller yazılım kontrolünde sürekli yapılması sağlanır.

           İster bilindik senaryolarda, ister henüz denenmemiş yeni fikir olsun, bir portal sitesine sahip olmak isteyen müşterilerimizin ihtiyacını öncesinde iyi analiz ediyoruz, duruma göre tecrübeye dayalı kendi fikirlerimizle, projeye fikri destek sağlıyoruz.

           Hayata geçen her proje için hem müşterimizi mutlu ediyoruz, bunun sonucu olarak bizlerde mutlu oluyoruz.

           Eğer sizinde hayalini kurduğunuz fikirde kalmış bir projeniz varsa, faaliyet gösteren binlerce portal sitelerinin arasında, kullanıcı veya izleyici olarak kalmayın. İster ticari, ister hobi amaçlı olsun, bir portal sitesine sahip olup onu yönetmek uzak bir hayal değil.

           Detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizi arayarak, bilgi alabilirsiniz.                         

Ücretsiz Danışmanlık Hizmetimizden Yararlanın.

Bize iletişim bilgilerimizden ulaşarak sorularınıza daha net cevaplar bulabilirsiniz.