Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi ?

           Facebook, twitter, instagram, linkedin gibi sosyal medya siteleri, büyük bir kitleyi elinde bulundurur ve kullanıcıların birbirleriyle bir çok farklı etkileşimlerde bulunabilmesine olanak sağlamaktadır. Firma ve işletmelerinde ürün ve hizmetlerini tanıtmak, kampanya ve promosyonlarını duyurmak, sosyal medyadan ulaşılabilir olmak gibi amaçlarla kitleyi elinde bulunduran platformlarda yerini alması bir ihtiyaç halini almıştır.

           Sosyal medyada aktif olarak görsel ve metinsel içerik üreterek, sosyal medyayı etkin kullanabilmenin ve hatta sosyal medyada var olabilmenin en önemli kuralıdır.

           Görsel ve metinsel içeriklerin firma ihtiyaçlarına uygun ve firma adına, periyodik olarak hazırlanması, gündemdeki konulara ilişkin paylaşımların hazırlanması, bilinirliği ve itibar arttırıcı çalışmaların yapılması ve bu çalışmaların sonucu olarak aylık raporlar oluşturulup firmaya sunulması işlerini üstleniyoruz.

           Sosyal medya hesaplarınızın yönetimi, analitik düşünce yapısıyla konusunda uzmanlaşmış ekibimiz tarafından yürütülmektedir. Tüm sosyal medya mecralarındaki varlığınızı daha etkin kullanabilmek için, hesaplarınızı bize emanet edip, sonuçlarını izleyebilirsiniz.     

               


     

Ücretsiz Danışmanlık Hizmetimizden Yararlanın.

Bize iletişim bilgilerimizden ulaşarak sorularınıza daha net cevaplar bulabilirsiniz.