SEO Danışmanlığı

Seo Çalışması (Arama Motoru Optimizasyonu)

           Arama motorları kullanıcılarına daha iyi sonuçlar üretebilmek amacıyla, barındırdıkları yazılımsal algoritma yapılarıyla benzer içeriği barındıran bir çok site üzerinde çok sayıda kriterleri analiz ederler. Yapılan bu analiz sonucu, bizim göremediğimiz bir planda belli bir puan vererek, arama sonucu sıralamarını şekillendirirler.

           Seo çalışması, arama motorlarının incelediği bu kriterleri en iyi hale getirmek ve bunun sonucu olarak arama sonuçlarında anahtar kelime bazında üst sıralarda yer almak için yapılır. Seo çalışması, birçok site arasından sıyrılıp üst sıralara çıkmak amacıyla birçok kapsamda yapılan çalışmaların genelini kapsamaktadır.

           Seo yu etkilen tüm iç ve dış etkenleri göz önünde bulundurarak, kod yapısı, görsel ve metinsel içeriklerin yapısı, sitenin başka sitelerdeki popülaritesi gibi durumları ele alarak geniş çaplı bir analiz sonucu seo çalışması yapmaktayız.

           Avrupa Yazılım olarak yapmış olduğumuz tüm website tasarım hizmetlerinde, uygun seo yapısıyla web siteleri hazırlanmaktadır.  Ancak seo çalışması bir defaya yapılan bir iş değildir. Seo çalışması zamana yayılarak süreklilik gerektirir, kapsamı geniştir. Seo çalışmasının stratejisi zamana bağlı olarak farklılık ve değişkenlik gösterir. Bu nedenle seo çalışması hizmetini ayrı bir hizmet olarak müşterilerimize sunmaktayız.


                         


                         
                         


     

               


     

Ücretsiz Danışmanlık Hizmetimizden Yararlanın.

Bize iletişim bilgilerimizden ulaşarak sorularınıza daha net cevaplar bulabilirsiniz.